Nasza firma stawia na współpracę w zakresie projektowania, urządzania i pielęgnacji terenów zielonych. Firma rozszerza swoją działalność o nowych klientów i współpracę z biurami architektonicznymi. W swojej pracy stawiamy na funkcjonalność i estetykę. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć usługi projektowe w szerokim zakresie począwszy od balkonów, ogrodów, parków i boisk sportowych. Realizujemy prace wykonawcze w zakresie kompleksowego urządzania ogrodów  i małej architektury. Nasza firma została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań za rozsądną cenę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby doradzić mu najlepsze rozwiązanie. Wiemy że każdy klient ma inne potrzeby i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Głównymi naszymi klientami są osoby prywatne, ale współpracujemy także z biurami projektowymi, firmami budowlanymi i ogrodniczymi. Wspieramy ich współpracując w zakresie usług ogrodniczych, tworzeniu dokumentacji projektowej, pomoc przy dużych realizacjach.

Mamy nadzieje, że to trochę przybliżyło zakres działalności naszej firmy. I z przyjemnością obejrzą Państwo ofertę naszej firmy. 

 

 

            Copyright © 2009 SolarGardens.pl

Designed by Łukasz Kuchnio